Projekty

Wieloprofilowa rehabilitacja dzieci z zaburzeniami rozwojowymi w wieku 0-7 lat z terenu województwa łódzkiego (OWI)

Realizacja od 01.04.2017r. do 31.03.2019r. realizujemy projekt pn. „Wieloprofilowa rehabilitacja dzieci z zaburzeniami rozwojowymi w wieku 0-7 lat z terenu województwa łódzkiego (Ośrodek Wczesnej Interwencji)” finansowany ze środków PFRON w ramach Konkursu nr 2/2016 „Kurs na samodzielność – zwiększenie aktywności osób niepełnosprawnych w życiu społecznym”.

Zespół Terapeutyczno-Rehabilitacyjny „Aktywności Społecznej”,

Realizacja od 01.04.2017r. do 31.03.2019r. przez  Zespół Terapeutyczno-Rehabilitacyjny „Aktywności Społecznej”, współfinansowany ze środków PFRON, w ramach konkursu nr 2/2016 „Kurs na samodzielność – zwiększenie aktywności osób niepełnosprawnych w życiu społecznym” z dnia 24.10.2016r.

Cafe Bistro U Tkaczy

Zadanie realizowane przez PSONI Koło w Zgierzu z Gminą Miastem Zgierz w ramach projektu: Miasto Tkaczy jako forma aktywizacji społecznej osób zagrożonych wykluczeniem kulturalnym


Wszyscy jesteśmy z tej samej gliny


Projekt realizowany przez PSONI Koło w Zgierzu w 2019 roku.
Beneficjentami projektu były osoby z niepełnosprawnością intelektualną, uczestnicy placówek PSONI Koło w Zgierzu oraz dzieci i młodzież z Domu Dziecka w Dąbrówce Wielkiej. Dzięki udziałowi w warsztatach powstało mnóstwo pięknych prac z ceramiki w tym m.in. kubki, patery, wazony czy biżuteria artystyczna.
Spotkanie osób z niepełnosprawnościami oraz dzieci z domu dziecka podczas warsztatów było okazją do lepszego poznania siebie i swoich możliwości rękodzielniczych oraz wymiany doświadczeń.

Skip to content