Cafe & Bistro „U Tkaczy”

CAFE BISTRO PSONI Koło w ZgierzuCafe z Duszą utkane z marzeń przewodniczącej P. Bożenny Piotrowicz kontynuuje w kolejnym 2020 i 2021 swoją działalność w Mieście Tkaczy w Zgierzu, wspiera zatrudnienie osób z niepełnosprawnością. Zapraszamy na kawę, herbatę i coś słodkiego. Projekt realizowany przez PSONI Koło w Zgierzu, współfinansowany ze środków Gminy Miasta Zgierz w ramach zadania "Miasto Tkaczy jako forma aktywizacji społecznej osób zagrożonych wykluczeniem kulturalnym"

Opublikowany przez Radosława Piotrowicza Poniedziałek, 13 stycznia 2020

Cafe & Bistro  z Duszą, utkane z marzeń ,,U Tkaczy”.

To szczególne miejsce na mapie Cafe Bistro PSONI ZGIERZ Zgierza utkane zostało z marzeń i codziennego zaangażowania p. Bożenny Piotrowicz, wieloletniej przewodniczącej PSONI Koło w Zgierzu.
Tworząc Cafe & Bistro ,,U Tkaczy”, zależało nam by było to miejsce przyjazne dla mieszkańców Zgierza i przyjezdnych gości, a szczególnie dla osób niepełnosprawnych.
Pragniemy, aby to miejsce oddziaływało na wszystkie zmysły,  staramy się oczarować nie tylko smakiem i sposobem podania serwowanych słodkości, ale również eleganckim wystrojem wnętrza, sonetami wybrzmiewającymi z pianina, miłym towarzystwem oraz rodzinną atmosferą.

 

Zapraszamy Państwa od poniedziałku – soboty (w godz. 11-19)

Cafe & Bistro 

 z Duszą, utkane z marzeń

,, U Tkaczy”

w Zgierzu przy ul. Rembowskiego 1

Organizujemy  kameralne spotkania okolicznościowe, przyjęcia.

Zapraszamy  na stronę facebook: CafeBistro-U-Tkaczy-prowadzone-przez-PSONI-Koło w-Zgierzu 

Projekt współfinansowany ze środków Miasta Zgierza Znalezione obrazy dla zapytania zgierz herbZnalezione obrazy dla zapytania zgierz herb

Skip to content