Cafe & Bistro „U Tkaczy”

ZAPRASZAMY

Cafe & Bistro  z Duszą, utkane z marzeń ,,U Tkaczy”.

To szczególne miejsce na mapie Zgierza, w Parku Kulturowym Miasto Tkaczy   Cafe Bistro PSONI ZGIERZ Zgierza utkane zostało z marzeń i codziennego zaangażowania p. Bożenny Piotrowicz, wieloletniej przewodniczącej PSONI Koło w Zgierzu.
Tworząc , zależało nam by było to miejsce przyjazne dla mieszkańców Zgierza i przyjezdnych gości, a szczególnie dla osób niepełnosprawnych.
Pragniemy, aby to miejsce oddziaływało na wszystkie zmysły,  staramy się oczarować nie tylko smakiem i sposobem podania serwowanych słodkości, ale również eleganckim wystrojem wnętrza, sonetami wybrzmiewającymi z pianina, miłym towarzystwem oraz rodzinną atmosferą.

Co takiego wyróżnia nas od innych miejsc na mapie Zgierza?
To pierwszy tego tylu lokal w Zgierzu, w całej Polsce jest ich kilka.
Zespół  stanowią osoby z niepełnosprawnością – DOMINIKA, KASIA I BOGDAN, dla których praca to najlepszy sposób na integrację społeczną i niezależność.  Wsparcie zapewnia im pani Renata i Jola- asystentki osób z niepełnosprawnością, nadzorują ich pracę, jednocześnie dbają aby wszystko sprawie i bezpiecznie funkcjonowało.

Cafe & Bistro ,,U Tkaczy” to nie tylko kawiarnia, to coś więcej
Stanowi fragment systemu wsparcia, którego ideą jest Niezależne Życie   tworzonego od dzieciństwa do późnej dorosłości  przez PSONI Koło w Zgierzu , przy wsparciu samorządu, ofiarodawcom . Dzięki Projektowi współfinansowanemu przez Miasto Zgierz  powstało miejsce integracji społecznej i aktywizacji zawodowej , w której będą kolejne miejsca pracy dla osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym. To przestrzeń , w której w naturalny sposób integrujemy się z mieszkańcami i turystami i co najważniejsze spełniamy swoje marzenia o samodzielności i niezależności finansowej,normalności

Zapraszamy  od WTORKU – SOBOTY (w godz. 11-19)

Cafe & Bistro z Duszą, utkane z marzeń ,, U Tkaczy” w Zgierzu przy ul. Rembowskiego 1. (Miasto Tkaczy Park Kulturowy)

Organizujemy  kameralne spotkania okolicznościowe, przyjęcia.

☎667 118 168

Zapraszamy  na stronę facebook: CafeBistro-U-Tkaczy-prowadzone-przez-PSONI-Koło w-Zgierzu 

Projekt współfinansowany ze środków Miasta Zgierza Znalezione obrazy dla zapytania zgierz herbZnalezione obrazy dla zapytania zgierz herb

Skip to content